Zgłoszenia udziału w targachZapraszamy do udziału w kolejnych edycjach doskonale znanych ogólnopolskich targów mody niezależnej Polska Szafa, które organizujemy w największych miastach i galeriach handlowych w Polsce.

Najbliższe terminy:

WROCŁAW – Pasaż Grunwaldzki
•  14-16 październikaCykl targów Polska Szafa by Fashion Meeting to największy projekt handlowy, promujący polską modę w galeriach w całej Polsce.

Naszym celem jest przybliżenie polskiej mody niezależnej osobom odwiedzającym galerie handlowe, poznanie klientów z najbardziej obiecującymi polskimi designerami, a przede wszystkim pozyskanie nowych fanów polskich projektantów.

Zapraszamy Projektantów odzieży, obuwia, biżuterii, akcesoriów, kierujących ofertę do kobiet, mężczyzn i dzieci.


Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem: zgloszenia@fashionmeeting.pl Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę marki, imię i nazwisko, link do strony internetowej/fanpage Facebook, numer telefonu. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich edycji targów Polska Szafa.

> Archiwum wydarzeń z cyklu Polska Szafa

Fashion Meeting dynamicznie wspiera polską modę i projektantów, promując ich twórczość w różnych miejscach w Polsce, umożliwiając prezentację oferty podczas targów oraz imprez typu pop up store w różnych lokalizacjach.

-->